Axurr dhe jeshil, ja fanellat e reja të Inter e Juventus (FOTO LAJM)

INTER
Pëlqej
Nike ka prezantuar uniformat e treta të Interit dhe Juventusit. Të dy klubet e famshme kanë zgjedhur ngjyra të çelura. Zikaltrit kanë zgjedhur ngjyrën e kaltër me dy tonalitete, ndërsa nuk mungon edhe një pjesë e zezë që të kujton uniformën e parë. Në një pjesë të fanellës është e shkruar edhe fraza "Fino fraza=alla">alla fine" (Deri në fund).

Ndërsa Juventus, për herë të parë në histori, do të luajë me një fanellë plotësisht jeshile. Edhe në këtë fanellë është e shkuar fraza "Fino fraza=alla">alla fine" (Deri në fund). /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2014, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori