Axurrët rikthehen në Itali, Prandelli përqafon Pirlon (FOTO LAJM)

Kombëtarja e Italisë ka mbërritur në Romë pas eleminimit që në fazën e grupeve të "Brazil 2014". Katër herë kampionët e Botës kanë zbarkuar në aeroportin "Malpensa" të heshtur por ndryshe nbga Spanja dhe Anglia janë pritur nga shumë gazetarë dhe fotoreporterë.

Ajo që ka tërhequr më shumë vëmëndje ka qënë përqafimi shumë i ngrohtë mes ish teknikut Cesare Prandelli dhe mesfushorit të Juventus Andrea Pirlo. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2014, ora 12:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori