Babai i Khabib ka një mesazh për McGregor
KHABIB66
Babai i Khabib Nurmagomedov, Abdulmanap i ka bërë thirrje Conor McGregor dhe Oleg Taktarov që të vijnë në vendlindje e tij pra në Dagestan. Ai tha se nuk ndihet aspak i mërzitur që irlandezi e ofendoi atë.

“Të dashur miq. Unë e kam bërë edhe më parë një ftesë, që e përsëris edhe sot. Unë ftoj të vijnë në Dagestan Oleg Taktarov dhe Conor McGregor, që të marrin pjesë në turneun që do të organizojmë.

E kam thënë edhe më parë, që e kam falur Conor për të gjitha fyerjet dhe fjalët që ka thënë kundër meje. E rëndësishme është që njerëzit të jenë dashamirës me njëri-tjetrin”, tha babi i Khabib Nurmagomedov. /albeu.com
Shtuar më 20/10/2018, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori