Babai i Neymarit e ka ndarë mendjen, blen shtëpi në Madrid
Emisioni sportiv i njohur në Spanjë, El Chiringuito, ka zbuluar ditët e fundit një ngjarje interesante që mund të ndryshoje të gjitha ekuilibrat në merkaton e verës.

Gjithnjë sipas El Chiringuitos, më saktësisht, gazetarit Borja Mazzaro, babai i Neymar është duke bërë përgaditjet finale që Braziliani të mundet të luaje për Real Madridin. Ai tashmë ka prenotuar një shtëpiMadrid dhe do të jetoje shumë afër mikut të tij Marcelos.

Se çfarë do të ndodhë realisht, do e kuptojmë vetëm gjatë merkatos së verës./albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori