Babai i të dashurës së Ronaldos ka qenë trafikant droge
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë padyshim një nga çiftet më të përfolura. Ndërsa së fundmi në mediat britanike ka qarkulluar një lajm ku theksohet se babai i të dashurës së Ronaldos ka qenë një trafikant droge.

Horge Rodriguez aktualisht ndodhet në Argjentinë dhe është i sëmurë rëndë. Për kurimin e tij po kujdesen të afërmit e tij të cilët financohen nga Georgina dhe motra e saj Ivana. Ai në vitin 1980 u shpall fajtor për akuzën trafik i kokainës dhe kanabisit nga Spanja në Francë.

Dënimi i parë që kërkohej për babain e Georginas ishte 13 vite burg, por gjykatësit në fund vendosën për 11 vite dhe 120 mijë euro gjobë.
Shtuar më 03/10/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori