Babai nuk i bëri vend, Luca Zidane transferohet te Vallecano
Luca Zidane është larguar nga Real Madridi dhe nuk do ta ketë më trajner babain e tij.

Portieri i Realit është bashkuar me Rayo Vallecanon në një huazim dyvjeçar.

Luca ishte pjesë e Real Madridit dhe ka dalë nga akademia e klubit të bardhë.
Shtuar më 05/10/2020, ora 14:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori