Bacca ka një lajm të "tmerrshëm" për çdo milanist
Carlos Bacca del hapur kundrejt çdo parashikimi. Kolumbiani ka shprehur sot bindjen se nuk do të rikthehet kurrë më tek Sevillia.

"Jam i lumtur tek Milani" tha kolumbiani , " Un kam një kontratë këtu dhe do e respektoj. Nuk do e lë Milanin."

Këto ishin fjalët e Carlos Bacca rreth një rikthimi të mundshëm në Estadio Sanchez Pizjuan. / albeu.com /
Shtuar më 23/06/2017, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori