Bajern-Napoli: Formacionet e mundshme
Kthehet Napoli në Champions League dhe si gjithmonë spektakli është i siguruar. Të mërkurën, në orën 20:45, Napoli i ëndrrave do ndeshet kundër Bajern Mynih, në Allianz Arena.

Ja dhe formacionet e mundshme:

Bajern Mynih (4-2-3-1): Neuer; Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm; Tymoshchuk, Schweinsteiger; Müller, Kroos, Ribéry; Gomez.

Të gatshëm: Butt, Van Buyten, Contento, Alaba, Pranjic, Olic, Petersen.

Tranjer: Jup Hejnkes

NAPOLI (3-4-2-1): De Sanctis, Campagnaro, Fernandez, Aronica; Maggio, Inler, Dzemaili, Zuniga; Hamsik, Lavezzi; Cavani.

Të gatshëm: Rosati, Grava, Fideleff, Dossena, Santana, Ammendola, Mascara.

Tranjer: Walter Maxarri

Arbitër i ndeshjes: Holandezi Björn Kuipers. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2011, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori