Bajern shkatërron Hofenhaimin (VIDEO)
Skuadra e Bajernit ka shkatërruar gjatë ndeshjes së mbrëmshme Hofenhaimin me rezultatin 7-1. Pas disfatave me Leverkusen dhe BazelinChampions League bavarezët kanë marrë një fitore bindëse nda kësaj skuadre nëdrsa Mario Gomez ishte autori i një triplete.

Miqtë janë mjaftuar me një autogol të Luis Gustavos, duke u shpërfytyruar në fushën e lojës. Kjo fitore ishte një sinjal i mirë për trajnerin Jup Hejnkes në prag të sfidës së kthimit me BazelinChampions League. /albeu.com/


Video:

Shtuar më 11/03/2012, ora 08:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori