Bakayoko, do të blihet nga Milani
Tiemoue Bakayoko me shumë mundësi do të blihet përfundimisht nga Milani.

Kuqezinjtë janë bindur nga performaca e lojtarit në sukuadër dhe dëshirojnë ta mbajnë në ekip.

Vlera e mesfushorit është 40 milionë euro, por kuqezinjtë janë gati të ofrojnë 25 milionë për ta blerë përfundimisht 24 vjecarin. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori