Bakayoko iu jep lamtumirën tifozëve të Monacos
Tiemoue Bakayoko ka postuar në Instagramin e tij një video 'lamtumire' për tifozët e Monakos përpara lëvizjes së tij të menjëhershme të Chelsea.

Blut thuhet se ka rënë dakord me një pagesë prej 40 millionë paund për francezin, i cili pritet të nënshtrohet vizitave mjekësore në Londër të premten. Bakayoko grumbulloi 52 paraqitje mbresëlënëse për Monakon sezonin e kaluar, përcjell Alebeu.com.

22-vjeçari shënoi dhe një gol me kokë për të goditur Manchester Cityn duke e eleminuar më pas. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori