Bale dhe James në shitje
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, u ka bërë me dije James Rodriguezit dhe areth Bale se nuk llogarit në shërbimet e tyre.

Trajneri francez kërkon që me shitjen e këtyre dy lojtarëve, të përforcojë ekipin gjatë verës.

James ka humbur vendin e titullarit te “Mbretërit” sikurse Bale.

Bale ka kontratë me madrilenët deri në vitin 2020, ndërsa James deri në vitin 2021.

Shtuar më 11/04/2020, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori