E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Bale egoist, ja reagimi i Ronaldos (VIDEO)
Nerva të ngritura te Real Madrid pavarësisht fitores 3-0 ndaj Espanyol. Në minutën e 73 të takimit, kur rezultati ishte 2-0, Gareth Bale preferoi të gjuante vetë në vend të pasonte te Ronaldo që ishte i vetëm përballë portës duke mos shënuar.

Portugezi reagoi shumë ashpër duke ulëritur dhe duke lëshuar disa të shara që u fiksuan nga kamerat e pranishme, ndërsa për Bale erdhën fërshëllimat e publikut.

"Nuk ka asnjë problem", u shpreh pas ndeshjes Carlo Ancelotti. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori