Bale me urim special për Modric pas çmimit "TheBest" (FOTO LAJM)

Gareth Bale ka uruar shokun tij të skuadrës për çmimin e fituar "TheBest" nga FIFA.

Bale në Twitter ka shkruar: Urime shoku im! Një lojtar i jashtëzakonshëm dhe një sezon perfekt - Luka Modric.

Modric mposhti Ronaldon dhe Salah për të fituar këtë çmim. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori