Bale rikthen shpejtësinë, Benzema kombinimet dhe Cristiano goditjet (VIDEO)
Treshja e famshme BBC u rikthye të luajë përsëri bashkë pas 280 ditëve dhe kështu arriti të bëjë rikthimin më të mirë të mundshëm pasi kanë dhënë shenjat e përmirësimit të tyre qysh në ndeshjen e parë së bashku për herë të parë që nga 23 prilli i vitit 2017.

Në ndeshjen e fundjavës ndaj Valencias treshja sulmuese riktheu gjërat e tyre më të forta: Bale riktheu shpejtësinë, Benzema riktheu kombinimet dhe Cristiano riktheu goditjeta, përcjell Albeu.com.

Kjo është një shenjë e mirë për ekipin para përballjes ndaj PSG-së më 14 shkurt në kuadër të Champions League, titullit të vetëm që mund ta fitojë Real Madrid këtë sezon./albeu.com/
Shtuar më 31/01/2018, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori