Bales i rikthehet buzëqeshja tek Tottenham, uellsiani mbërrin në Londër (VIDEO)
Në Qendrën Stërvitore të Tottenham, pak minuta më parë ka mbërritur Gareth Bale dhe Sergio Reguilon.

Mediat britanike raportojnë se dy futbollistët do të kompletojnë transferimin e tyre tek “Spurs” dhe sezonin e ri do të veshin fanellën e skuadrës londineze.

Bale do të rikthehet tek Tottenhami në formë huazimi ku londinezët do të paguajnë gjysmën e pagës kurse pjesën e mbetur Reali.

Shtuar më 18/09/2020, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori