Ballistët e mbajnë premtimin, e kallin Shkupin (VIDEO)
Ballistët kanë krijuar atmosferë të jashtëzakonshme në finalen e Kupës së Maqedonisë mes Shkëndisë dhe Rabotniçkit, duke mbajtur premtimin e dhënë përpara sfidës.

Kujtojmë që Shkëndija fitoi Kupën e Maqedonisë, ndërkohë që ballistët ia arritën qëllimit të tyre për të ndezur atmosferën duke ndërprerë për disa minuta edhe ndeshjen. /albeu.com/

Shtuar më 17/05/2016, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori