Ballisti: Jam shumë optimist për 3 pikëshin që do ti jepej Shqipërisë
Ballist Morina, është shprehur se është shumë optimist për 3 pikëshin se do ti jepej Shqipërisë sot nga CAS.

Në një prononcim ekskluziv për portalin e lajmeve Lajmiri.com, Ballisti është shprehur se "edhe nëse nuk marrim 3 pikët, ne kemi fituar nji diçka me te madhe se 3 piket qe at nate, forcimi i ndjenjës kombëtare".

Ballisti tregoi po ashtu se në këto moment gjendet në Lozanë ku tha se është i ngarkuar emocionalisht duke mos mundur të bejë një paraqitje para mediave, duke thënë së po e prêt vendimin përfundimtar të CAS.

"Jam pikerisht ne Lossane ne ket moment, dhe jam shum i ngarkuar emocionalisht, nuk arrij te bej nji paraqitje ne media. Te presim vendimin, pastaj do gjejm menyrat", tha Ballist Morina për portalin Lajmiri.com.
Shtuar më 17/04/2015, ora 10:01
Ll. Sh
e Premte 17 Prill 2015, Ora 15:00
O Lesh po boll bre mo se na ktheve prapa 20 vjet,
gjestin qe ke bere nuk eshte per mashalla... ani lavderohesh?!!! ose je naj agjent Serb?????
Ndal mo mos komento se per shkak teje jemi ne kete gjendje, Futbolistet e Kombetares u vune ne rrezik per piken e qefit tand.
Boll mo mos flliq (emocionet te paskan kaplu?? sa eshte per te qeshur aq eshte edhe per te qare)
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori