Balo acaron Nocerinon: Djali im vishet vetë (VIDEO)
Kamera e Milan Channel ka kapur një episod shumë interesant mes Mario Balotellit dhe Antonio Nocerinos gjatë seancës stërvitore të 24 prillit. Ish sulmuesi i Manchester City i ka kërkuar shokut të skuadrës ndihmë për tu veshur dhe mesfushori nuk ka nguruar ta bëjë.

Por shakatë e SuperMarios nuk marrin fund kurrë. Edhe pse e mbajti për një kohë të gjatë përpara si të ishte shërbëtor, balotelli i ka thënë Nocerinos edhe këto fjalë: "Djali im vishet vetë", duke e acaruar në maksimum napolitanit që u largua duke sharë. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2013, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori