Balo-Drogba, dopio-goditje e Milanit?
"Drogba apo Balotelli? Milan sheh dopio" Ky eshte titulli kryesor i portalit sportiv më të madh ne Europe "La Gazzetta dello Sport". Sipas saj, Milani po mendon per transferimin në Milanello te dyshes se sulmit Didier Drogba dhe Mario Balotelli,

Nga te dy, me i favorizuari eshte Drogba edhe pse do te aktivizohet ne Kupen e Afrikes me Bregun e Fildishte por merkatoja e futbollit dhuron gjithmone te paparitura.

Ndaj te presim e te shohim goditjen e kuqezinjeve. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2013, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori