Balotelli: Ciao Milan! Arsenal në pole
E ardhmja e Mario Balotellit nuk do të jetë me fanellën e Milanit. Për këtë është e bindur "Daily Mail" që flet për një intersim të fortë të dy klubeve: Monaco, por mbi të gjitha Arsenal. Sipas gazetës angleze, "Topçinjtë" janë në pole-position për sulmuesin e Milanit dhe kombëtares italiane.

Arsene Wenger do ti bashkojë Olivier Giroud një sulmues të nivelit botëror, ndërsa Milani pranon të shesë SuperMarion për një shifër rreth 25-30 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2014, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori