E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Balotelli dëshiron kthimin në Seria A
Mario Balotelli besohet se dëshiron një rikthim në Serie A.

Edhe pse ai është i kërkuar nga Olympique Marseille, Arsenal dhe Borussia Dortmund, duke se dëshira e vetme e tij është të kthehet në ligën ku filloi shkëlqimin.

Sipas Gazzetta dello Sport, Balotelli mund të largohet nga Nice për 10 milionë euro gjatë kësaj vere ku edhe në Seria A janë shfaqur interesimi për të ku Roma dhe Napoli janë dy më të mëdhatë,që duan hërbimet e 27-vjeçarit. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2018, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori