Shpërthejnë infektimet e COVID-19 në Shqipëri: Vetëm sot mbi 300 të prekur
Balotelli dhe Neguesha sërish bashkë, por këtë herë për në altar (FOTO LAJM)

Një histori që ka nisur rreth tre vjet më parë por është shoqëruar nga ulje ngritje të shumta, Mario Balotelli dhe Fanny Neguesha janë rikthyer sërish bashkë por jo thjesht për ndalesën e radhës.

Modelja belge dhe sulmuesi italian i skuadrës së Nice këtë herë kanë plane afatgjata. Sipas mediave italiane, lojtari me origjinë ganeze kërkon të vendosë kurorë dhe mesa duket propozimin ia ka bërë prej disa javësh të fejuarës së tij e cila ka pranuar të shkojë në altar.

Shtuar më 02/03/2017, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori