Balotelli dënohet sërish, ja arsyeja (VIDEO)
Mario Balotelli është dënuar nga Federata e Futbollit të Francës.

Sulmuesi italian është pezulluar me dy ndeshje mos lojë për shkak se në ndeshjen e fundit ndaj Bordeaux është ndëshkuar me karton të kuq.

Ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Liverpoolit dhe Manchester Cityt është ndëshkuar me të kuq me pretekst se ka goditur gjatë një dueli mbrojtësin kundërshtar, Igor Lewczuk. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2017, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori