Balotelli: Do të luaj sërish me Ibrën
Pëlqej
MArio Balotelli
Në fillim fanella kuqezi e veshur për emisionin “Striscia la notizia”, më pas darka me Gallianin pas derbit të së dielës dhe tani dëshira për të luajtur sërish me Ibrahimovic [ikërisht kur suedezi i premton dashuri të përjetshme Milanit. Nëse është e vërtetë që 3 të dhëna bëjnë një të vërtetë, kalimi i Mario Balotellit tek Milani nuk mund të jetë tjetër veçse çështje kohe.(albeu.com)
Shtuar më 17/11/2010, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori