Balotelli, dush të ftohtë kundër skelerozës (VIDEO)
Pëlqej
Mario Balotelli ka marrë pjesë në "Ice Bucket Challenge", iniciativa në favor të ALS (Amyotrophic Lateral Sclerosis) Association që grumbullon të ardhura për të luftuar Sklerozën amiotrofike laterale. Sulmuesi i Milanit ka bërë një dush të ftohtë për të bërë të mundur shpërndarjen e një donacioni.

Pasi e bën vetë Balotelli fton edhe dy shokët e tij të skuadrës: Essien dhe Muntari. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori