Balotelli fluturon drejt Liverpoolit, vizita mjekësore dhe firma
Pëlqej
Është thuajse e mbyllur tratativa mes Liverpoolit dhe tashmë ish sulmuesit të Milan Mario Balotellit, i cili në orën 13:00 është nisur nga Brescia drejt qytetit anglez me një avion privat.

Sot dhe nesër italiani do ti nënshtrohet kontrolleve mjekësore dhe më pas do të firmosë edhe kontratën, detajet e fundit të së cilës nuk janë konkluduar ende. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori