Balotelli i lumtur: Çfarë emocioni
Mario Balotelli u shpreh i kënaqur për mënyrën sesi debutoi me Milanin në ndeshjen kundër Udineses. Kuqezinjtë fituan me rezultatin 2-1 falë një dopiete të ish lojtarit të Manchester City duke i dhënë një fitore të vlefshme skuadrës pas hapave "fals" të Lazios e Interit.

"Duhet të isha në pankinë dhe të luante Pazzini por ai kishte një problem. U akktivizova që nga fillimi dhe gjithçka shkoi mirë. Jam i lumtur edhe pse ndeshja ishte e vështirë, jemi të fortë. Nuk kam luajtur në shumë ndeshje dhe do të më duhet të stërvitem shumë. Duhet të shënoj më shumë gola, ishte një emocion i bukur", përfundoi Balotelli. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2013, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori