Balotelli: Ja skuadra që gjithmonë e kam dashur
Mario Balotelli në një intervistë për Sky Sport, ka shprehur edhe një herë dashurinë e madhe për Milanin.

Sulmuesi italian megjithatë nuk e ka mohuar rikthimin e tij në Itali dhe ka thënë se ndihet mirë te Nice.

“Italia? Kurrë mos thuaj kurrë”, e filloi Mario intervistën duke lënë të hapur mundësin e rikthimit aty ky filloi çdo gjë.

“Te cila skuadër jeni ndier mirë” Tani te Nice, por edhe te Manchester City. Milan? E dua Milanin, gjithmonë e kam dashur. Nuk kam më ëndrra në futboll, por vetëm objektiva”, është shprehur Balo.

26-vjeçari ka shënuar gjashtë gola në pesë takime për klubin francez. /Albeu.com/
Shtuar më 04/10/2016, ora 09:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori