Balotelli jep autografe nga Bentley i tij (VIDEO)

Pëlqej
Pas sherrit të djeshëm me trajnerin Roberto Mancini sulmuesi italian i Manchester City-t, Mario Balotelli ka vijuar normalisht stërvitjen me skuadrën ku dhe është ndalur në hyrje nga dhjetëra tifozë që kërkonin autografe dhe fotografi nga "rebeli" italian, i cili qëndronte brenda Bentley-t të tij.

Një ditë më parë SuperMario pati një përplasje fizike me trajnerin dhe bashkëkombasin e tij Roberto Mancini, e cila u mbyll pas ndërhyrjes së pjesëtarëve të tjerë të City-t.

Mancini u shpreh më vonë se e ka falur Balotellin dhe se do ti japë edhe 100 shanse të tjera. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2013, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori