Balotelli kthehet në shtëpi me Ferrari dhe me Fanny-n (FOTO LAJM)

Pasi la Kupën e Botës "Brazil 2014" me vetëm një golt ë shënuar dhe eleminim që në fazën e grupeve Mario Balotelli është rikthyer në Itali ku duket se ka nisur jetën e zakonshmne.

Sulmuesi axurr i Milanit është kthyer në vendlindjen e tij, Brescia, hipur në një Ferrari të kuq dhe i shoqëruar nga e dashura e tij Fanny Neguesha.

Çifti është dukur i heshtur, ndërsa Super-Mario tërhoqi vëmëndje edhe me veshjen e tij. /albeu.com/

Shtuar më 27/06/2014, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori