Balotelli ndalohet në hyrje të burgut
MArio Balotelli
Sërish një aventurë e keqe për Mario Balotellin. Italiani është ndaluar nga policia në hyrje të parkimit të burgut të femrave në Brescia. SuperMario dhe vëllai i tij Enock, u ndaluan për verifikim dhe pas gjysëm ore u lirua përsëri pasi ka kërkuar falje. -Balotelli, kanë thënë policët, ka kërkuar falje. Flisje me zë të ulët. Ishte pak i dëshpëruar,- kanë përfunduar raportimin e tyre karabinierët. (albeu.com)
Shtuar më 01/10/2010, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori