Balotelli në shtrat, i sëmurë nga dashuria
"Probleme për këdo që mundohet të verë shkopin mes rrotave! Probleme sepse i urrej "hates"! Unë jam rritur shumë edhe falë saj, kështu shpresoj që tifozët e mi dhe tifozët e futbollit të flasin për të si për mua, për mirë! Sepse "gjestet" mi janë derivat i lirisë mentale dhe qetësinë që kam arritur vetëm Fanny ka mundur të ma japë" E dua jetën time, e dua familjen time, e dua Fanny".

Ky ishte mesazhi i djeshëm në Twitter i Mario Balotellit, dedikuar së dashurës së tij Fanny Neguesha. Por siç shkruan sot "Corriere dello Sport", menjëherë pas kësaj sulmuesi i Milan ka përfunduar në shtrat. Arsyeja? Ethet.

Thua vallë ta ketë nga dashuria?.../albeu.com/
Shtuar më 12/10/2013, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori