Balotelli? Nuk ndryshon kurrë
Prezenca e tij në stadiumin e Danzica u përfol shumë: Jose Mourinho e ka ndjekur nga afër ndeshjen e Grupit B Spanjë-Itali dhe pas saj ka komentuar për mikrofonat e Al Jazeera.

"Xavi, Iniesta dhe Fabregas nuk patën një ndeshje të mirë duke mos krijuar raste në portën e Buffon. Pa një pykë skuadra ishte sterile", u shpreh Mourinho.

Ndërsa për Italinë dhe Mario Balotellin, tekniku luzitan u shpreh: "Italia mund të shkojë larg në këtë edicion. Spanja nuk arriti të ndalë Pirlon ndërsa De Rossi është një ndër lojtarët italianë më të mirë. Balotelli? Nuk ndryshon kurrë". /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2012, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori