Balotelli përsëri në Itali ? Dy ish-skuadrat e tij kërkojnë shërbimet e sulmuesit italian
Pëlqej
Mario Balotelli mund të rikthehet përsëri në kampionatin italian pas përfundimit të këtij sezoni

Sulmues i Nices, Mario Balotelli ka vazhduar me paraqitje të shkëlqyera edhe këtë sezon, duke zgjuar interesimin e dy ish-skuadrave të tij.

Thuhet se nëmerkaton e verës, Interi dhe Milani do të tentojnë kthimin e Balotellit në San Siro.

Balotelli këtë sezon ka shënuar 21 gola në 28 ndeshje për skuadrën franceze në të gjitha kompeticionet.

Për shërbimet e tij interesim më herët kishte shprehur ehe Juventus. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori