Balotelli, Raiola nis tratativat me Liverpool-in
Pëlqej
Pas fjalëve të Brendan Rodgers për Mario Balotellin, ka nisur edhe tratativa mes Milanit dhe "The Reds" për sulmuesin kuqezi. Sipas "sportmediaset.it", klubi nga "Anfield Road" nuk ka paraqitur ende një ofertë zyrtare, por janë duke biseduar për vlerën e futbollistit.

Rodgers e do Balotellin dhe është gati të shpenzojë mbi 20 milionë euro, një shifër që mund ti lejojë Milanit të sjellë në "San Siro" Alessio Cercin.

Priten zhvillime të reja në ditët në vazhdim.../albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori