Balotelli reagon pas deklaratës së Usain Bolt
Pas deklaratës së kampionit të atletikës Usain Bolt në lidhje me Mario Balotellin se "Balotelli është një futbollist shumë i mirë por nuk më është dukur asnjëherë simpatik" ka ardhur edhe reagimi i sulmuesit të Milan dhe Kombëtares italiane nëpërmjet profilit të tij zyrtar në Twitter.

"Njihi njerëzit para se ti gjykosh. Nu ke qënë aspak i sjellshëm duke thënë ato fjalë për mua", ka reaguar SuperMario. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2013, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori