Balotelli rikthehet në Serinë A, pranë firmës me skuadrën e njohur
Mario Balotelli është shumë pranë transferimit te Fiorentina.

"Calciomercato" raporton se sulmuesi italian dëshiron të rikthehet në vendlindje pas 3 vitesh në Francë te Nice dhe Marseille.

Trajneri Vincenzo Montello po kërkon një sulmues dhe Balotelli është i preferuari i tij. /albeu.com/


Shtuar më 21/07/2019, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori