Balotelli, show dhe shaka në Kombëtare (FOTO LAJM)

Mario Balotelli rikthehet sërish në qëndër të vëmëndjes. Sulmuesi i Milan, i cili sapo ka përfunduar dënimin tre-javor të Gjykatës Sportive në Itali, është parë shumë në formë gjatë grumbullimit me kombëtaren italiane në Coverciano. Duke ditur tashmë që Axurrët e kanë prerë biletën për në Botërorin "Brazil 2014" Super-Mario ka gjetur kohë edhe për shaka gjatë stërvitjes në vigjilje të sfidës me Danimarkën.

Përpos kësaj Balotelli është parë shumë i disiplinuar dhe i vendosur gjatë stërvitjes, ndërkohë në pushim është "pushtuar" nga disa tifozë të vegjël, që donin foto dhe autografe nga ylli italian. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori