Balotelli te Liverpool, e presin disa fëmijë (VIDEO)
Pëlqej
Momentet e mbërritjes së Mario Balotellit në qëndrën stërvitore të Liverpool "Melwood Training Ground". Italiani që i kushtoi "The Reds" 16 milionë sterlina u prit nga shumë pak tifozë, pjesa më e madhe e të cilëve fëmijë.

Liverpool dhe Balotelli pritet të firmosin kontratën sot në mbrëmje ose nesër në mëngjes. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori