Balotelli-tifozëve: Me jepni kohë dhe do ju tregoj gjenialitetin tim
I pritur me një entuziasëm të madh, Mario Balotelli nuk po le shije shumë të mirë te Liverpooli. Nisja e aventurës me "The Reds" nuk ka qënë ajo që pritej duke bërë që të fillojnë kritikat e para.

Por SuperMario kërkon kohë për të treguar vlerat e tij: "E di që ju prisni më shumë nga unë, më shumë gola dhe më shumë gjenialitet, por më jepni kohë dhe do t'ju tregoj se është e vërtetë", shkruan Balotelli në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2014, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori