Balotelli uron nxënësit: Vit të mbarë shkollor (VIDEO)
Pëlqej
Mario Balotelli ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram në të cilën i uron nxënësve, që në Itali dhe Mbretërinë e Bashkuar nisin vitin e ri shkollor, një vit të mbarë dhe të suksesshëm.

"Fat të mbarë të gjithë fëmijëve që nisin vitin e ri shkollor. Impenjohuni shumë në studime dhe akoma më shumë në lojë", shprehet SuperMario. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori