Balotelli viziton gjysëm nudo Brazilin
Si gjithmonë në qëndër të vëmëndjes, jo vetëm me goalt dhe lojën e tij por edhe me "çmenduritë" e tij. Mediat braziliane kanë publikuar një foto ku Mario Balotelli, pas ndeshjes Brazil-Itali, është futur në dhomat e zhveshjes së kombëtares karioka gjysëmnudo.

I mbuluar vetëm me një peshqir në pjesën e poshtme të trupit, ylli i italian i Milan ka shkaktuar humor në kampin brazilian.

Ai bëri foto me disa lojtarë të Brazilit, ndërsa e takoi edhe yllin e Brazilit Neymar. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2013, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori