Balotelli zgjedh formacionin e preferuar, ka vend për diskutime
Sulmuesi italian, Mario Balotelli ka zgjedhur formacionin e preferuar të tij, por sa duket lë shumë për të distuar.

Sulmuesi italian ka bërë një zgjedhje interesante në formacionin më të mirë të tij.

Në portë ka përfshirë ish portierin Interit, Julio Cesar, ndërsa krahun e majtë ia ka besuar Maxëellit.

Në mesfushë është Yaya Toure me Andrea Pirlon, dhe në sulm Antonio Cassano me Ronaldon brazilian.

Çuditërisht, në formacionin e tij nuk ka vend për Cristiano Ronaldon.

Formacioni i Balotellit: Julio Cesar; Maicon, F. Cannavaro, Nesta, Maxëell; Gerrard, Pirlo, Yaya Toure; Cassano, Messi, Ronaldo Nazario.
Shtuar më 18/04/2020, ora 09:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori