Baptista mund te kaloje tek Inter
Albeu.com
Sulmuesi i Romës, Julio Baptista, është njëri nga lojtarët për të cilin është spekuluar shumë gjatë këtij afati kalimtar. Edhe pse më herët agjenti i tij Herminio Menendez kishte thënë se “Bisha” do të qëndrojë në Olimpico, ai ...... tani e ka ndërruar mendimin duke mos mohuar mundësinë e kalimit të brazilianit tek Inter. “Roma nuk më ka thënë asgjë. Ne nuk kemi marrë asnjë ofertë. Unë kuptoj për gjëra të tilla vetëm kur bisedoj me gazetarët, ata vazhdimisht më pyesin për Julio Baptistan dhe largimin e tij nga Roma. Të gjithë më flasin për një transferim. Transferim? Po në cilin klub?”.
Shtuar më 19/08/2009, ora 23:16
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori