E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen!
Barça në krye me Messin kualifikohet në çerekfinale (VIDEO)
Pëlqej
Skuadra e Luis Enriques ka kaluar në çerekfinale të Copa del Rey, duke mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon.
Katalunasit tutje kaluan me rezultat të përgjithshëm 4:3, pasi ndeshjen e parë kishte përfunduar 2:1 për baskët.

Golat për Barcelonë në këtë ndeshje i shënuan treshja e sulmit, Luis Suarez, Neymar dhe Leo Messi, ndërsa për mysafirët shënoi Saborit. /Albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori