Barazimet e shumta i bëhen “makth” Mançinit
Roberto Mancinit nuk po i hecën sic duhet me kombëtaren Italiane.
Në ndeshjen e djeshme Azurrët barazuan 0-0 në San Siro me Portugalinë e cila nuk kishtë në skuadër Cristiano Ronaldo.

Edhe pse nuk fitoi Italianët siguruan matematikisht vëndin e dytë duke mos rrezikuar rënjen. Italianët koleksionuan barazimin katërt radhazi në shtëpi, por ajo që bie në sy është fakti se Roberto Mançini përndiqet nga barazimet”.

Ndërkohë Mançini theksoi se skuadra bëri një ndeshje më të mirë me Poloninë, duke mos nguruar që të përmendë dhe emra të veçantë. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori