Barazohet rezultati në ndeshjen Barcelona – Vallecano (VIDEO)
Vjen shumë shpejt goli i barazimit nga Barcelona, shkruan Albeu.com

Nëpërmjet një goditje dënimi e krosuar nga Lionel Messi është goditur saktë nga qendërmbrojtësi Piqueminutën e 39’.

Tashmë rezultati është i barabartë 1-1 duke qetësuar skuadrën e Barcelonës dhe tifozët në Camp Noë. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2019, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori