Barazohet sfida mes Juventusit dhe Atalantës (VIDEO)
Juventusi e ka barazuar rezultatin në 1-1 ndaj Atalantas në “Allianz Stadium”.

Ishte sulmuesi, Mario Mandzukic, ai që shënoi për 1-1 në minutën e 80’ të ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori