Barazohet sfida mes Spal dhe Milanit, kuqezinjtë në Europa League (VIDEO)
Milani e nisi mjaft mirë ndeshjen duke shënuar dy herë në portën e Spal por kjo si duket nuk i bëri mirë skuadrës duke e vënë në gjumë.

Fillimisht shkurtoi diferëncën për Spal Vicari vetëm pak minua pas golit të dytë të Milanit ndërsa në pjesën e dytë Fares do të shënonte edhe golin e dytë dhe të barazimit qëdërgon Milanin në vendin e 5. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2019, ora 21:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori